DevinskaInak.sk » Poslanci v utorok prerokujú plat starostu, podvečer bude stretnutie s občanmi

Web na Vašej strane ...
(di) - 24.04.2015 - 2562 čítaní

Poslanci v utorok prerokujú plat starostu, podvečer bude stretnutie s občanmi

V utorok 28.4. so začiatkom o 10:00 h zasadne devínskonovoveské miestne zastupiteľstvo. O 17:30 h sa poslanci za Devínsku Inak stretnú s občanmi.

Poslanci v utorok prerokujú plat starostu, podvečer bude stretnutie s občanmiFoto: archív


Plat starostu i protesty prokuratúry

Pravidelné Miestne zastupiteľstvo Mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves sa uskutoční 28.4. so začiatkom o 10 h v priestoroch Vily Košťálovej na Novoveskej ulici č. 17.

Poslanci prerokujú plat starostu mestskej časti na nasledujúci rok, nariadenie o chove psov, ale aj viacero protestov prokuratúry. Tá v uplynulom období namietala nezákonný postup mestskej časti v desiatkach prípadov.

Rokovanie zastupiteľstva je zo zákona prístupné verejnosti, program nájdete na webe mestskej časti. Materiály k jednotlivým bodom však budete hľadať márne. Miestny úrad ich už dlhšiu dobu nezverejňuje a v čase vydania tohto článku ich k dispozícii nemali ani miestni poslanci.


Obnovia pravidelné stretnutia

V ten istý deň (28.4.) o 17:30 h zvolal poslanecký klub Devínska Inak stretnutie s občanmi. Konať sa bude v zasadačke miestnej knižnice na Istrijskej 6. Podľa slov predsedu klubu Rastislava Tešoviča dostávajú mnohé otázky z radov verejnosti, kde a kedy je možné stretnúť svojich poslancov a dávať im podnety týkajúce sa fungovania mestskej časti.

"Hoci zastupiteľstvá sú verejné, väčšina občanov je v pracovný deň doobeda v práci. Nadväzujeme tak na pravidelné stretnutia s verejnosťou v podvečerných hodinách, ktoré sa nám osvedčili už v minulom volebnom období", povedal Tešovič.

 

(di)

 

 

 

 

Pridaj svoj názor

Odkaz na pravidlá.


Všetky názory v diskusii

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Anketa

Čo považujete momentálne za najväčší problém Devínskej Novej Vsi?
Hlasovalo 4658 ľudí.

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2018
Devínska Inak XI/2018archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig