DevinskaInak.sk » Oslava 12. výročia Školy šeliem

Web na Vašej strane ...
Slavomír Bachratý - 10.03.2014 - 3844 čítaní

Oslava 12. výročia Školy šeliem

V sobotu 8. marca 2014 sa v devínskonovoveskom Istra centre odohrala oslava 12. narodenín Akadémie bojových umení - Školy ŠELIEM. 29 študentov vo veku od 5 do 30 rokov predviedlo hodinovú kung fu šou ako sa patrí. Aktualizované 11.03.2014 o 13:00h o video z podujatia.                                                                                                     Video: Škola šeliem


Účinkujúci predviedli štýly hada, draka a sekacieho boxu, ukázali svoje schopnosti ovládať zbrane ako nunchaku, kali alebo dlhú palicu a nakoniec aj predviedli svoje bojové zručnosti v priamych a často tvrdých súbojoch.

Istra centrum dýchalo koncentráciou obrovskej pozitívnej energie. Žiaci z Devínskej Novej Vsi, Dúbravky, Petržalky či z Kalinkova dokázali, že disponujú talentom, ktorý dokážu zúročiť. Na magicky nasvietenej scéne, za zvukov a melódií energických piesní sa odohralo kung fu divadlo, ktoré ešte Škola Šeliem nezažila.

Pred oficiálnou časťou oslavy mali hostia možnosť sledovať foto šou z akcií Školy ŠELIEM, zatiaľ čo sa v zákulí pripravovalo 29 účinkujúcich na svoje vystúpenie. Spoluzakladateľ akadémie Peter Kotus sprevádzal program moderovaním. Predstavil kung fu štýly, ktoré sa učia študenti v škole, predstavil trénerov, či informoval o plánoch školy na rok 2014 (šampionát, Deň Detí, Devínska Devínskej alebo letný Kung Fu Camp).

V rámci oficiálneho programu prebehol aj "opičí šampionát" v 3 kolách. Víťazi týchto kôl nakoniec bojovali o prvenstvo - 3. miesto: Dominik Žirko (Kalinovo), 2. miesto: Oliver Kurnický (Kalinkovo) a 1. miesto: Timo Hlavatý (Devínska Nová Ves).

O bohatý catering sa postarali hostia podujatia a rodičia detí Školy ŠELIEM. Devínska Inak zabezpečila škole pitný režim v podobe čapovanej kofoly a pomohla pri technickom zabezpečení podujatia.

Po oficiálnom programe narodenín akadémie nasledovala párty. Počas voľnej zábavy mali možnosť hostia vzhliadnuť videá zo skúšok akadémie, tréningov a letných kung fu campov. Svoje miesto dostala aj premiéra kung fu rozprávky The Kotman II, ktorú Škola ŠELIEM vyrobila počas oddychového dňa na letnom kung fu campe 2013.

Škola ŠELIEM oslávila svoje 12. narodeniny v kruhu ľudí, ktorí dýchajú pre pohyb a kung fu. Výkony nad očakávania, prirodzený stres, energia sprevádzaná úprimnou snahou robiť veci správne, naplno a zo srdca - to sú len úlomky mozaiky, ktorá dáva zmysel vždy, keď pracujete s ľudmi zo Školy ŠELIEM!


Slavomír Bachratý

www.skolaseliem.sk
www.facebook.com/skolaseliem
www.facebook.com/letnaskolakungfu

 

Fotogaléria:

 

Foto: Škola šeliem


Celú fotogalériu si môžete pozrieť na stránke Školy šeliem na facebooku (aj bez prihlásenia):

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152258081905590.1073741832.193748540589&type=3

 

 

Pridaj svoj názor

Odkaz na pravidlá.


Všetky názory v diskusii

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Anketa

Čo považujete momentálne za najväčší problém Devínskej Novej Vsi?
Hlasovalo 6360 ľudí.

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2018
Devínska Inak XI/2018archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig