DevinskaInak.sk » Devínska dostupná na jeden klik

Web na Vašej strane ...
(di) - 22.10.2014 - 4267 čítaní

Devínska dostupná na jeden klik

Jedným z programových cieľov združenia Devínska Inak je dosiahnuť podstatné zlepšenie dostupnosti služieb miestneho úradu verejnosti. Začíname od seba a pripravili sme pre vás zaujímavú aplikáciu "Devínska Inak" pre mobilné telefóny s operačným systémom Android.

Devínska dostupná na jeden klikPomocou užitočnej aplikácie zistíte informáciu o dennom menu, či pošlete odkaz samospráve.

 

Tiež sa vám stáva, že kvôli potvrdeniu z miestneho úradu riešite skorší odchod z práce, alebo dôležitú informáciu zisťujete na vývesnej tabuli, či zastaralej webovej stránke? Nemusí to tak byť navždy a už čoskoro možno vybavíte množstvo vecí priamo od vášho počítača.

Občianske združenie Devínska Inak ako jednu zo svojich priorít v nadchádzajúcom volebnom období presadzuje elektronizáciu služieb miestneho úradu, ako aj zlepšenie "offlajnovej" dostupnosti jeho služieb. Pri väčšine žiadostí by ste mali mať možnosť s úradom komunikovať elektronicky a ak aj bude potrebné vystaviť papierové potvrdenie, napríklad pre iný úrad, či správcu bytu, pošlú vám ho poštou. Pre tých menej elektronizovaných bude slúžiť moderný telefonický operátor, ktorý jednoduchšie úkony vybaví za vás a poskytne vám aktuálnu informáciu o stave vybavovania vašej žiadosti.

Projekt s pracovným názvom Devínska moderne vedie člen združenia Devínska Inak Michal Gašparík, ktorý je súčasne jedným z kandidátov na poslanca miestneho zastupiteľstva našej mestskej časti.

Keďže to so zlepšením služieb verejnosti myslíme vážne, začali sme od seba a náš tím pre vás pripravil užitočnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej jedným klikom získate aktuálne informácie o obedovom menu v reštauráciách v Devínskej Novej Vsi, či pošlete podnet samospráve, ktorého sa bezodkladne ujmú poslanci z klubu Devínskej Inak.

Bezplatnú aplikáciu s názvom ,,Devínska Inak“ si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Google Play alebo pomocou nižšie uvedeného QR kódu. Neskôr pribudnú informácie o otváracích hodinách lekárni, ordinačné hodiny lekárov a ďalšie dôležité informácie z Devínskej Novej Vsi.

"Verím, že sa aplikácia stretne s obľubou. Budeme usilovať, aby aj Devínska Nová Ves bola dostupnejšia a nápomocná svojim občanom pri riešení každodenných situácií ", dodáva na záver jej autor Michal Gašparík.

 

 

 

 

 

 

  

http://m.devinskainak.sk

  

 

 (di)

 

 

 

 

Pridaj svoj názor

Odkaz na pravidlá.


Všetky názory v diskusii

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Anketa

Čo považujete momentálne za najväčší problém Devínskej Novej Vsi?
Hlasovalo 4658 ľudí.

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2018
Devínska Inak XI/2018archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig