DevinskaInak.sk » OZ Devínska Inak » Kandidátka v župných voľbách 2017 za Devínsku Inak

Web na Vašej strane ...

OZ Devínska Inak » Kandidátka v župných voľbách 2017 za Devínsku Inak

Vo voľbách do orgánov samosprávnych krajov (župné voľby) v roku 2017 podporuje občianske združenie Devínska Inak svoju členku Mgr. Veroniku Veslárovú ako kandidátku na poslankyňu zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja za volebný obvod č. 8 - Devín a Devínska Nová Ves.

Veroniku Veslárovú poznáme z jej doterajšej činnosti pre našu mestskú časť ako čestného, zodpovedného a aktívneho človeka. Venuje sa sociálnej oblasti, zdravotníctvu a doprave. Ako právnička radí ľuďom v ťažkých životných situáciách v bezplatnej poradni. V župnom zastupiteľstve chce okrem týchto tém presadzovať aj silný protikorupčný program.

Veronika Veslárová pôsobí vo volebnom období 2014 - 2018 ako poslankyňa miestneho zastupiteľstva, pričom je zaradená v

- Komisii legislatívy, financií, mandátovej a kontroly,
- Komisii bytovej, sociálnej a zdravotnej, a
- Komisii ochrany verejného poriadku.

Chceme zdôrazniť, že Veronika Veslárová, rovnako ako všetci naši kandidáti do verejných funkcií v minulosti kandiduje ako nezávislá, teda sa musela najskôr uchádzať o dôveru verejnosti formou podpornej petície, aby vôbec mohla kandidovať. 

Veronika Veslárová si hradí náklady na kampaň sama a tiež formou podpory občianskeho združenia Devínska Inak, ktoré je oficiálne zaregistrované Štátnou komisiou pre voľby a referendum ako tretia strana vykonávajúca kampaň na podporu kandidáta vo voľbách. Občianske združenie Devínska Inak získava finančné zdroje na volebnú kampaň z príspevkov vlastných členov a z podpory iných osôb,

Všetky výdavky na volebnú kampaň Veroniky Veslárovej sú vykonávané zásadne bezhotovostne a prostredníctvom transparentného bankového účtu, ktorý nájdete kliknutím SEM.

Volebné výdavky budú zúčtované a priebežne zverejnené na webe www.devinskainak.sk

Správa o výdavkoch na volebnú kampaň bude podľa zákona odovzdaná Štátnej komisii pre voľby a referendum.

 

 

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2017
Devínska Inak XI/2017archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig