DevinskaInak.sk » Rastislav Tešovič: predstavujeme Program pre lepšiu budúcnosť Devínskej

Web na Vašej strane ...
(di) - 26.10.2018 - 1949 čítaní

Rastislav Tešovič: predstavujeme Program pre lepšiu budúcnosť Devínskej

Kandidát na starostu Devínskej Novej Vsi Rastislav Tešovič (Devínska Inak) predstavuje svoj volebný program. Počas predvolebných dvoch týždňov s ním plánuje spolu so svojim tímom obísť celú mestskú časť. Zúčastní sa aj televíznej debaty.

Rastislav Tešovič: predstavujeme Program pre lepšiu budúcnosť DevínskejNezávislí kandidáti za Devínsku Inak. Foto: Marek Valovič.

Predstavujú program

Iniciatíva Devínska Inak, ktorá Rastislava Tešoviča v nastávajúcich komunálnych voľbách podporuje, tak zintenzívnila svoju predvolebnú kampaň priamo v uliciach. Robí tak po tom, ako sa mnohí diskutujúci na sociálnych sieťach dožadovali diskusných stretnutí s kandidátmi v Istra centre, prípadne okrúhleho stolu v Devínskonovoveskej televízii. Tieto formáty boli v minulosti obľúbené, súčasné vedenie miestnej televízie ich však odmieta. Údajne sa obáva možnej pokuty za nevyvážený obsah.

"Máme skvelý tím a vysoko odborne pripravený volebný program. Chceme sa v závere kampane presunúť viac do ulíc, kde nás ľudia mohli stretávať po celé volebné obdobie", povedal Tešovič s tým, že systém opatrení s názvom Program pre lepšiu budúcnosť Devínskej (2018-2022) chcú ľuďom predstaviť aj zoči voči, nielen na internete. "Náš program ponúka reálne riešenia spolu s opisom, ako konkrétne plánujeme ten ktorý zámer uskutočniť. Zúžitkovali sme v ňom vlastné odborné skúsenosti a znalosti miestnych pomerov", dodal.

Devínska Inak tiež deň čo deň odpovedá na otázky a podnety obyvateľov, ktoré môžete zasielať na e-mailovú adresu napady@devinskainak.sk Tie otázky a odpovede, ktoré sa dotýkajú širšej skupiny ľudí, budú postupne zverejňovať na svojom webe.

Televízna debata kandidátov sa nakoniec uskutoční

Po viacerých peripétiách s miestnou televíziou nakoniec predvolebný televízny rozstrel kandidátov na starostu bude. Nie však v Devínskonovoveskej televízii, ktorá ho do svojho vysielania odmietla zaradiť, ale v Televízii Bratislava, ktorú môžete v našej mestskej časti sledovať v káblových rozvodoch. Debata sa bude nahrávať 02.11. a odvysielaná bude v nasledujúcich dňoch. Záznam bude dostupný na internete.

 

Program pre lepšiu budúcnosť Devínskej 2018-2022  nájdete na webstránke združenia www.devinskainak.sk alebo kliknutím SEM.

 

Harmonogram a miesta stretnutí s kandidátmi za Devínsku Inak:

 

(di)

 

 

 

Pridaj svoj názor

Odkaz na pravidlá.


Všetky názory v diskusii

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Anketa

Čo považujete momentálne za najväčší problém Devínskej Novej Vsi?
Hlasovalo 6114 ľudí.

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2018
Devínska Inak XI/2018archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig