DevinskaInak.sk » Úvod

Web na Vašej strane ...

Veronika Veslárová: Urobím maximum

Veronika Veslárová: Urobím maximum

Narodila sa v Bratislave, vyrastala v Devínskej Novej Vsi. Vyštudovala právo a keďže celý svoj život prekonávala prekážky, chcela pomáhať slabším a podieľať sa na úspešnom príbehu vo svojej komunite. Pridala sa k občianskemu združenia Devínska Inak a dnes pôsobí ako miestna poslankyňa Devínskej Novej Vsi. Ako právnička vedie bezplatnú poradňu a témam, ako sú zdravotníctvo, doprava a potieranie korupcie sa chce venovať aj na župe. Porozprávali sme sa s Veronikou VESLÁROVOU (29), kandidátkou na poslankyňu Bratislavského samosprávneho kraja za volebný obvod Devínska Nová Ves a Devín. Kandiduje ako nezávislá, s podporou občianskeho združenia Devínska Inak. čítaj celý článok ›

Autor Cyklomostu Slobody: Bratislava by mohla mať exteriérový sobášny pavilón

Autor Cyklomostu Slobody: Bratislava by mohla mať exteriérový sobášny pavilón

Svadba je nepochybne jednou z najdôležitejších udalostí v živote. A preto azda najkrajšou skúsenosťou, ktorú som získala pôsobením v miestnom zastupiteľstve v Devínskej Novej Vsi, je sobášenie snúbencov. Každý sobáš je iný a niečim výnimočný. čítaj celý článok ›

Rastislav Tešovič v kresle pre hosťa

Rastislav Tešovič v kresle pre hosťa

Predseda poslaneckého klubu Devínska Inak Rastislav Tešovič dnes debatoval v Devínskonovoveskej televízii so svojim poslaneckým kolegom Vladislavom Hečkom (SDKÚ-SaS). čítaj celý článok ›


Editoriál

Šanca na slušnosť

Ako by to bolo včera. Písal sa rok 2010, získali sme vo voľbách čerstvo Vašu dôveru a nikdy predtým nebola lepšia príležitosť otvoriť mestskú časť ľuďom, nechať ich spolurozhodovať ale hlavne kontrolovať.

Na výzvu Devínskej Inak sa prihlásilo asi tucet ľudí so zámermi, čo a ako by chceli zlepšiť. Tých najpodkutejších sme podporili do odborných komisií. Žiadne stranícke nominácie, žiadni „naši ľudia“, žiadny tlak sponzorov. Asi ako jedni z prvých sme robili výberové konanie.

Veronika Veslárová bola medzi nimi. Čistá duša, bez postranných úmyslov, s úprimným záujmom. Jej prácu ste odmenili, keď ste ju o štyri roky neskôr zvolili do miestneho zastupiteľstva. Nemala žiadne úľavy, kandidovala ako nezávislá na základe vyzbieraných podpisov pod petíciou od Vás.

Dnes sa uchádza o Vašu dôveru na post poslankyne v župe. Ako jediná je bez straníckej podpory a bola to práve petícia s vyše 500 podpismi mnohých z Vás, ktorá jej vôbec umožnila ísť do volieb.

Veronika však nie je len kandidátka, je to v prvom rade človek so srdcom. Celý svoj život bola zvyknutá prekonávať prekážky a to isté robí aj vo svojom okolí. Odstraňuje bariéry a pomáha ľuďom. Ako právnička vedie bezplatnú poradňu a podieľa sa na dobrých riešeniach v sociálnej oblasti, zdravotníctve a doprave. Veronika na sebe niekoľko rokov tvrdo pracovala. Nepoznám lepšiu a pripravenejšiu kandidátku do župného zastupiteľstva, než je ona. Má našu plnú podporu.

Ak Vás môžem o niečo úprimne poprosiť, dajte jej aj Vy 4. novembra svoj hlas.

 

Rastislav Tešovič
Devínska Inak

 

Inzercia

RB Šperk

20.09.2018

Meniny má Ľuboslav(a)

Partneri

Materské centrum Bublinka
Škola šeliem
Goodsports International Slovensko
AŠK Inter Bratislava

Podaj žiadosť

Požiadaj úrad o vysvetlenie

Nahláste problémy

Odkaz samospráve

Inzercia

VODÁK sport Slovensko

Facebook

Devínska Inak

Devínska Inak XI/2017
Devínska Inak XI/2017archív čísel ›

Počasie


Poskytuje In-počasie

Odkaz pre starostu

Inzercia

Vinotéka Ludvig